SÖZLEŞMELİ ZABIT KATİPLİĞİ İLE  İCRA KATİPLİĞİ UYGULAMA SINAVINA KATILACAK ADAYLARIN DİKKATİNE

  T.C.
  ŞIRNAK
  ADLİ YARGI İLK DERECE MAHKEMESİ
  ADALET KOMİSYONU BAŞKANLIĞI

  SÖZLEŞMELİ ZABIT KATİPLİĞİ İLE  İCRA KATİPLİĞİ
  UYGULAMA SINAVINA KATILACAK ADAYLARIN DİKKATİNE


  Şırnak Merkez ve Mülhakat Adliyeleri Sözleşmeli Zabıt Katipliği ile Şırnak, Cizre ve Silopi Sözleşmeli İcra Katipliği için Komisyonumuza başvuruda bulunan ve yapılan incelemeler sonucu başvuruları KABUL/RED edilen adaylara ilişkin tespit listeleri aşağıda ilan edilmiştir.


  -Sözleşmeli Zabıt Kâtipliği ve İcra Katipliği uygulama sınavları 26 Nisan 2021 Pazartesi günü Saat: 09.00'da, Şırnak Üniversitesi Mehmet Emin Acar Kampüsü Meslek Yüksekokulu Binasında yapılacaktır.


  Uygulama sınavına katılmaya hak kazanan adayların, Covid 19 salgını kapsamında alınan önlemler çerçevesinde, sosyal mesafe kuralına uygun olarak hareket etmeleri, sınav mahallinde maskelerini çıkarmaksızın bulunmaları gerekmektedir.


  Uygulama sınavına katılacak adayların yanlarında "nüfus cüzdanı veya ehliyet" getirmeleri gerektiği, getirmeyen adayların sınava alınmayacağı ve ilgililere ayrıca tebligat yapılmayacağı hususu tebliğ ve ilan olunur. 09/04/2021

   

  Şırnak Merkez ve Mülhakat Adliyeleri Sözleşmeli Zabıt Katipliği uygulama sınavına katılmaya hak kazanan adaylara ait listeyi görmek için TIKLAYINIZ.

   

  Şırnak, Cizre ve Silopi Sözleşmeli İcra Katipliği uygulama sınavına katılmaya hak kazananlara ait listeyi görmek için TIKLAYINIZ.

   


  NOT: Sözlü sınav tarihine ilişkin duyuru ayrıca ilan edilecektir.

   
  Bilgi için : 0 486 216 10 02 (D:139)

  Adres

  Atatürk Mahallesi Zübeyde Hanım Caddesi Sanat Sokağı Hükümet Konağı Yanı Merkez/Şırnak

  Telefon

  Tel : 0 486 216 1002

  Faks : 0 486 216 2883

  E-Posta

  sirnakcbsisaretadalet.gov.tr

  © 2020 ŞIRNAK ADLİYESİ Resmi İnternet Sitesidir. Tüm hakları saklıdır.

  Sitemizi Bugün : 74 - Toplam : 479015 kişi ziyaret etmiştir.